Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

8 lipiec 2021
  Dnia 25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Z powodu panującej pandemii uroczystość miała bardziej skromny charakter niż w latach ubiegłych. Na uroczystości obecni byli tylko uczniowie oraz pracownicy szkoły (rodzice, niestety, nie mogli wziąć w niej udziału). Nad całością przebiegu uroczystości czuwała pani Anna Januszewska, która w tym roku była prowadzącą.
 
  Po uroczystym powitaniu wszystkich obecnych przez pana dyrektora Marka Szprocha wychowawcy poszczególnych klas wręczyli nagrody oraz świadectwa wyróżnienia dla najlepszych uczniów. Następnie pożegnano absolwentów szkoły podstawowej, którym wychowawca klasy, pan Krzysztof Ostrowski, wręczył świadectwa oraz dyplomy ukończenia szkoły podstawowej, a najlepsi uczniowie tej klasy złożyli podpisy w „Złotej Księdze”.
  Z kolei pan dyrektor wręczył stypendium dla tych uczniów, którzy w br. uzyskali najwyższe średnie ocen. W tym roku zostały nimi uczennice: Patrycja Domerecka z kl. VIII oraz Zofia Ostrowska z klasy VII. Serdeczne gratulacje!
  W tym roku dwoje wychowawców po wielu latach pracy ze swoimi klasami pożegnali się ze swoimi wychowankami, a są nimi pani Małgorzata Siwiec, wychowawca kl. III, oraz pan Krzysztof Ostrowski, wychowawca kl. VIII. Za duże zaangażowanie w pracy wychowawczej oboje otrzymali z rąk dyrektora listy gratulacyjne.
  Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie nagród i dyplomów dla tych uczniów, którzy w roku szkolnym uzyskali sukcesy w różnorakich konkursach czy zawodach sportowych.
  Całość uroczystości uświetnił występ szkolnego chóru pod kierownictwem pani Teresy Szczędziny, a pieśń, którą pożegnali tegorocznych absolwentów, sprawiła, że u niejednego ucznia pojawiły się łezki w oczach.
  Na zakończenie dyrektor szkoły podziękował wszystkim za pracę w ciągu tego niezwykłego roku szkolnego oraz życzył wszystkim miłych i udanych wakacji.
  Serdeczne podziękowania za serce, które w przygotowanie włożyła pani Teresa Szczędzina i pan Krzysztof Kubik. Dla pań Lidii Tomal, Iwony Cieślak i Bożeny Bilińskiej, które tworzyły dekoracje. Dla pani Anny Januszewskiej, która poprowadziła całość oraz dla pana Andrzeja za przygotowanie ambonki.
  Jednak szczególne podziękowania należą się pani Urszuli Farion, która była autorem scenariusza tegorocznej uroczystości.
  Jeszcze raz wszystkim gorąco dziękujemy.
 
Do zobaczenia po wakacjach!
 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Marek Szproch (2021-07-08 10:41:25)
Informację zmodyfikował(a): Marek Szproch (2021-07-14 15:18:40)
Liczba odwiedzin: 7291
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij