Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa

Organy szkoły


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Organy szkoły kontakt

Dyrekcja:

Bilińska Bożena – dyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna, logopedia
 
 
Sekretariat szkoły:

 
sekretariat@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Nauczyciele:  
Bienias Jerzy - język polski, technika, informatyka j.bienias@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Ciasto Agnieszka - biblioteka, edukacja wczesnoszkolna a.ciasto@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Cieślak Iwona - fizyka i.cieslak@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Cziba Barbara - język polski, historia, WOS b.cziba@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Farion Urszula - matematyka u.farion@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Glinka Artur - religia a.glinka@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Januszewska Anna - język niemiecki, doradztwo zawodowe a.januszewska@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Jasińska Małgorzata - psycholog m.jasinska@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Michalska Ewa - edukacja wszesnoszkolna e.michalska@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Oliwiak Izabela - język angielski i.oliwiak@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Ostrowski Krzysztof - wychowanie fizyczne k.ostrowski@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Stadnik Aleksandra - pedagog szkolny a.stadnik@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Siwiec Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, przyroda m.siwiec@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Szczędzina Teresa - religia , muzyka t.szczendzina@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Szlaga Małgorzata - biologia, chemia m.szlaga@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Tomal Lidia - historia, plastyka l.tomal@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
Szproch Marek – geografia, technika, wychowanie fizyczne m.szproch@pspszymiszow.strzelceopolskie.edu.pl
 
Rada Rodziców:
Kornaga Sławomir – przewodniczący
Rudzka Anna         – sekretarz
Tomczyk Barbara   – skarbnik
 
 
Samorząd Uczniowski:
Raszczyk Lidia        – przewodniczący
Koston Zuzanna      – zastępca
Nocoń Magdalena   – sekretarz
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-30 13:48:34)
Informację zmodyfikował(a): Jerzy Bienias (2022-10-06 09:23:37)
Liczba odwiedzin: 1084
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij