Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
19 czerwiec 2021
Dnia 17 czerwca w naszej szkole gościliśmy niecodziennego Gościa.

17 czerwiec 2021

w związku z prowadzonymi przez Kuratorium Oświaty w Opolu działaniami informacyjnymi dotyczącymi Narodowego Programu Szczepień oraz informowaniem o wykonywaniu szczepień przeciwko COVID-19 dla uczniów lub szkolnych grup zorganizowanych, przesyłamy link dla rodziców do zaplanowanej na dzień 22.06.2021 r. o godz. 17.00 konferencji online Opolskiego Kuratora Oświaty, z udziałem przedstawicieli Podmiotu leczniczego, adresowanej do rodziców uczniów szkół podstawowych (w związku z włączeniem grupy nastolatków w wieku 12+ do programu szczepień) i ponadpodstawowych na temat programu szczepień nastolatków.


16 czerwiec 2021
Szanowni Państwo,
 
od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12 rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

 
Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.
 
W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne. Informację w tej sprawie wysłaliśmy dziś, 11 czerwca do wszystkich szkół i placówek oświatowych. Działania informacyjne dotyczące szczepień w szkołach i placówkach będziemy kontynuować w kolejnych tygodniach.
Prosimy o przekazanie  tej informacji wszystkim zainteresowanym osobom.
 
Z wyrazami szacunku
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEiN

9 czerwiec 2021
Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby 
niepełnoletniej przeciw COVID-19 

8 czerwiec 2021
Nasza szkoła bierze udział w w/w projekciesmiley

3 czerwiec 2021
Od 8 do 15 maja bieżącego roku świętowaliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który minął pod hasłem: „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-30 13:40:36)
Informację zmodyfikował(a): Marek Szproch (2021-06-19 07:10:21)
Liczba odwiedzin: 4063
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij