Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Bal karnawałowy klas I – III

11 luty 2023
  W środę 8 lutego 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Szymiszowie odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I – III.
 
  Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową, na której pojawiły się dzieci i wychowawcy w przepięknych kostiumach. Nie zabrakło bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć między innymi: wróżki, królewny, księżniczki, żabki, nietoperze, piratów, żołnierzy, rycerzy, policjantów, Żółwie Ninja, Harrego Pottera, znanych sportowców…, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.      
  Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie w rytm muzyki, nad którą czuwał pan Krzysztof Kubik. Były pociągi, korowody, kółeczka. Nie zabrakło również Makareny i Belgijki. W przerwach tanecznych panie wychowawczynie przygotowały dla uczniów ciekawe konkursy. Na zakończenie balu dzieci otrzymały wspaniałe nagrody, które ufundowała Rada Rodziców. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i kiedy czas było zakończyć zabawę, wszyscy z żalem opuszczali salę balową.    
  Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą zabawę, wychowawczyniom, panu Krzysiowi, który rewelacyjnie sprawdził się w roli DJ, rodzicom i Radzie Rodziców za dostarczenie wszystkim tak cudownych emocji i niezapomnianych chwil.                                                                                                              
  Kolejny bal karnawałowy już za rok!
 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jerzy Bienias (2023-02-11 13:31:47)
Liczba odwiedzin: 88161
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij