Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
22 kwiecień 2024
Dzień Ziemi to największe międzynarodowe święto ekologiczne. Powstało ponad 50 lat temu, aby uświadamiać, jak ważną kwestią jest ochrona środowiska. Z tej okazji przypominamy, co można zrobić dla Ziemi, jak można dbać o naszą planetę.
Dzień Ziemi w Przedszkolu Publicznym Nr 9 w Strzelcach Opolskich wpisał się już na stałe w repertuar „Kalendarza Imprez” przedszkola, ale także stał się coroczną akcją, której celem jest promocja ekologii nie tylko wśród najmłodszych. Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą sukienkę dla Pani Ziemi. W czasie wspólnych zajęć prowadzonych przez p. Kasie Kubów - Kulesza dzieci dowiedzieli się, jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Miały okazję porozmawiać o tym, że Ziemia jest jedyną zamieszkaną planetą i jednocześnie naszym domem, więc musimy o nią dbać jak najlepiej.

13 kwiecień 2024
Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich serdecznie dziękuje firmie KRONOSPAN za zaproszenie do udziału w akcji Grow 2024 w dniu 13.04.2024 r. – Wspólne sadzenie drzewek.
Sadzenie drzew, to nie tylko wyraz troski o środowisko, lecz także wielka korzyść dla naszego zdrowia i samopoczucia. To aktywność na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody naszych lasów, to wspaniała forma wypoczynku i regeneracji oraz uwrażliwienie młodego człowieka na dbanie o środowisko. Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak pięknej akcji, wspaniałą imprezę i wspólną zabawę.

4 kwiecień 2024
Wolne miejsca.