DZIEŃ KOBIET

9 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. W tym dniu, podczas przerw, można było miło spędzić czas w kawiarence przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.

Ogłoszone zostało również głosowanie na najlepszą sportsmenkę, anielicę i najpiękniejszą. Chłopcy swoje głosy oddawali w piątek 6 marca.

W kategorii klas I-III tytuł najlepszej „Sportsmenki” otrzymała Zofia Buszman z klasy II, tytuł „Najpiękniejszej” przypadł Zuzannie Sajdak z klasy I, a „Anielicą” została Lidia Raszczyk z klasy III.

W kategorii klas V-VIII najlepszą „Sportsmenką” została Julia Twardon z klasy VI, „Najpiękniejszą” – Magdalena Nocoń z klasy V, a „Anielicą” – Weronika Rudzka z klasy VI.

Wszystkim małym i dużym kobietom jeszcze raz życzymy szczęścia, zdrowia i uśmiechu na twarzy!